Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace

Chceš zhubnout?
Zdravě jíst? Makáš na sobě?

Tipy zdarma emailem

Individuální jídelníčky - Motivace - Rady a tipy - Doplňky

Mag

Mag

3 stravovací návyky k lepšímu zdraví

Zdraví je jedna z nejdůležitějších priorit co může být. Často ho ale zanedbáváme a volíme pohodlnější cestu. V tomhle článku vám dáme 3 skvělé tipy na tři zdravé a nenáročné metody prospěšné zdraví.

Mag

Jízda na koloběžce - ideální na hubnutí a bolest zad

Většina koloběžkářů Vám nespíše řekne, že jízda na koloběžce je pro ně především zábava. Bláhodárné účinky na jejich tělo, zdraví si neuvědomují a to je dobře. To co nás baví se provozuje lépe. 

Mag

Výzva 21 dní, recenze, zkušenosti

Je vaším cílem konečně zhubnout přebytečná kila? Pak určitě sami dobře víte, že je potřeba změnit jídelníček a přidat pohyb. Co ale dělat, když máte pocit, že sami na tak radikální proměnu nestačíte? Program „Výzva 21 dní“ vám nabízí pomoc. Má ale skutečně smysl?

Mag

Cvičíte, jíte zdravě - a přesto nehubnete?

Pravidelně se hýbete a potíte tělo v posilovně. Stravujte se podle nejnovějších výživových trendů, vaříte zdravě a jíte pouze celozrnné a light výrobky. Přesto váha ukazuje stále stejně. Kde může být chyba?

Mag

Efektivní hubnutí

Máme chvíli po vánočním období, kdy se člověk přejídá cukrovím a všemi jinými možnými dobrotami, jež se v tuto rozmanitou dobu pojídají. Samozřejmě s tím přichází i nějaká ta kila navíc, která nám začínají vadit, a tak hledáme na internetu všechny možné způsoby, jak zhubnout.

Mag

Jak si správně osladit život

Asi není třeba zdůrazňovat, že po cukru se tloustne. Před nadměrnou konzumací cukru a sladkostí obecně varují odborníci už několik desetiletí. A souhlasně jim přikyvují i zubní lékaři, kteří k riziku nadváhy přidávají také zvýšený výskyt zubního kazu.

Co když ale prostě máte sladké rádi a chcete si tu a tam něco dobrého dopřát? Je lepší nahradit cukr medem nebo přírodním sirupem? Nebo snad sáhnout k umělým sladidlům?

Mag

Smoothie nápoje pro každou příležitost

Jsou ideální k snídani, báječné ke svačině, dokonalé před cvičením a ještě lepší po tréninku. Máme pro vás 8 opravdu skvělých smoothie nápojů, které zpestří váš jídelníček, dodají tělu důležité živiny, podpoří výkonnost a urychlí regeneraci. Stačí vybrat si ten pravý.

Mag

Redukční jídelníček, aneb jak shodit přebytečný tuk

Pomalu, ale jistě se blíží konec roku a s tím nastane čas novoročních předsevzetí. Někteří toto předsevzetí budou držet týden, někteří to vezmou vážně a vydrží jím to dlouhou dobu. Mezi častá předsevzetí patří také "shazování". V následujícím článku si řekneme něco o tom, jak správně shazovat a jak si upravit svůj jídelní režim aneb jak shodit přebytečná kila

Mag

Zbavujete se nadváhy: 3 lži, na které zapomeňte

Začínáte bojovat s nadváhou? Zapomeňte na zažité mýty a lži. Boj s nadváhou je dlouhodobý proces a lidé jej často vzdávají, protože podléhají různým mýtům. Jsou frustrovaní s (ne)výsledků. Zbavte se těchto lží a motivujte se k lepším výsledkům

Mag

Sestavení zdravého jídelníčku - makroživiny

Chcete-li začít se zdravým stravováním a jíst podle předem stanoveného a vypočítaného jídelníčku, můžete si jej nechat sestavit u odborníka. Pokud však nechcete investovat stovky korun do výživového poradce a raději si sestavíte stravovací plán svépomocí, pak je potřeba nastudovat některé informace.

Mag

Tipy, jak správně nastartovat Váš metabolizmus

Jak jistě mnoho z vás tuší, mít rychlý metabolizmus přináší mnoho výhod i nevýhod. Mimo jiné výhody zde patří zejména rychlé a účinné pálení tuků.

Mag

5 zdravých svačinek, které si můžete dát před spaním, a přesto zhubnete

Odborníci se stále neshodli na tom, jestli večerní konzumace jídla vede k nabírání na váze. Ovšem jedna věc je jistá: pokud chcete zhubnout, musíte vytvořit kalorický deficit. Počet kalorií, které denně přijmete a spálíte, je velmi důležitý.  

X
Zůstaňte s námi ve spojení